Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | QB093 |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 4cm |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | Sequined |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.