Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | 00123 |
| Modes of Sale | piece |
| Decoration Style | modern rug |
| Technics | Machine Made |
| Design | AUBUSSON |
| Material | 100% Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, Commercial |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Bottom thickness | 1cm (about) |
| Plush height | Plush height |
| Weight | 0.5 kg/㎡ |
Instock
There are no reviews yet.