Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Matte Concealer, Cream Foundation |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | Makeup Cover |
| Size | Full Size |
| NET WT | 35g |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Waterproof / Water-Resistant, Whitening, Concealer, Nutritious |
| Formulation | Cream, Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Brand Name | VERONNI |
| Origin | Mainland China |
| Use | Face |
| Type | Concealer |
| Item Name | concealer make up face |
| Item type | concealer foundation |
| Finish | High full coverage |
| Color | 14 Colors for choose |
| Feature | Moisturizing |
| Feature 2 | Waterproof / Water-Resistant |
| Feature 3 | Long-lasting |
Instock
There are no reviews yet.