Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | lithium battery, Battery |
| Model Number | TRxfs-008 |
| Usage | HOME |
| Fan Speed | Fourth Gear |
| Rotary Vane Quantity | 7 |
| Certification | CE, RoHS |
| Material | Plastic |
| Installation | Mini |
| Type | Cooling Only |
| Max. Power | <20W |
| Wind Type | Natural Wind, Sleep Wind, Prevailing Wind |
| Water-shortage Power-off Protection | No |
| Reverse Rotating Function | No |
| Max. Timing Limit | No Timing |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Timing Function | No Timing |
| Remote Control Function | No |
| Brand Name | wsxtcun |
| Origin | Mainland China |
| Color | Pink, White, Blue and white, Black and White |
| Motor type | Brushless Motor |
| Fan classification | Folding neck hanging handheld fan |
| other | Portable fan |
Instock
There are no reviews yet.