Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 4 × 6 cm |
| Brush Material | Plastic |
| Hair Type | Plastic Hair |
| Handle Material | Plastic |
| Type | Shoe Brush |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Material | PP+PE+PBT |
| Weight | about 88g |
| Color | blue, pink, white |
Instock
There are no reviews yet.