Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LM0998 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Length | 16.5cm ( equal to 165mm) |
| Classify | Hookah Accessories |
| Color | Retro Many colors |
| Feature | Two-in-one |
| Included attachments | Storage bag 1pc |
Instock
There are no reviews yet.