Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Shape | Straight Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 50mm |
| Classify | Hookah Tobacco holder |
| Color | Black |
| Design | Non-stick Cooking Process |
Instock
There are no reviews yet.