Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LM-K059 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Aluminium |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 12cm |
| Thickness | 0.02mm / 0.03mm |
| Packaging | Blue Box |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.