Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Model Number | LM-280 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | FROSTED |
| Material | Ceramic |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Is_customized | Yes |
| Bowl Diameter | 80mm (about) |
| Bowl Height | 110mm |
| Classify | Hookah Accessories |
| Color | Black gray |
| Weight | 180g |
| Bowl grommet | Include 1pc |
| Design | 1 Hole |
Instock
There are no reviews yet.