Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Straight Type |
| Technics | FROSTED |
| Material | Silicone |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Item NO. | LM-228 |
| Is_customized | Yes |
| Color | Black, Red, White, Green, Coffe, Yellow, Blue, other Color |
| Diameter | 74mm-80mm |
| The Material | Silicone Material |
| Design | 7 Holes Style |
Instock
There are no reviews yet.