Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Shape | Straight Type |
| Technics | FROSTED |
| Material | Silicone |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Is_customized | Yes |
| Bowl Diameter | 71-77mm (about) |
| Bowl Height | 90mm |
| Classify | Hookah Accessories |
| Color | Many colors are available |
| Weight | 130g |
| Design | 7 holes |
Instock
There are no reviews yet.