Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 12 cm |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Silhouette | A-LINE |
| Material Composition | Natural Fiber |
| Release Date | Winter 2024 |
| Fabric Type | blended |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Style | Flare Sleeve |
| Collar | Ruffled |
| Decoration | Ruched, Lace, Three-dimensional decoration |
| Closure Type | Pullover |
| Model Number | 399783 |
| Style | Y2K |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HKTA |
| CN | Guangdong |
| place of delivery | Guangdong Province |
Instock
There are no reviews yet.