Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 2 cm |
| Type | Flip Case |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Brand | Cat |
| Color | Black, Pink, , Blue, Rose Red, Red, Brown |
| Service | Customizable |
| Thickness | Less than 1.5 mm |
| Close | Magnetic Button |
| Feature | 100% Match for Camera / Flash Hole |
| Design | Super Young Style |
| Model Number | Logicom Solar Pro |
| For | Logicom Solar Pro Case |
Instock
There are no reviews yet.