Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Mini Type | Mini |
| Function | Anti-Calc, Auto Off, Coated Non-Stick Soleplate, CordLess |
| Soleplates Material | aluminum |
| Model Number | YD-017, YD-017 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Coated Baseplate |
| Style | Wireless Iron |
| Gear Selection | Three Gears |
| Certification | CB, CE |
| Type | Travel Iron |
| Voltage (V) | 5V, 5V |
| Power (W) | 65W, 65w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Heat Up Time (min) | 1 |
| Ironing Time (min) | 20 |
| Release Date | 2020 |
| Product size | 180*64*70.3mm |
Instock
There are no reviews yet.