Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Measurement Range | 30~130dB |
| is_customized | Yes |
| Model Number | LD353 |
| Brand Name | Lodestar |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.