Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | wax stick |
| NET WT | 16g/75g |
| Brand Name | lockmio |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.