Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 48 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Wave |
| Filling | 100% Polyester |
| Material | 100% Polyester |
| Use | Decorative, BODY, Travel, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.