Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 0.2g-5g |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Irregular |
| Style | Casual/Sporty |
| Gender | Unisex |
| Certificate Type | CNAS |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Brand Name | Lnngy |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Earring Type | hoop earrings |
| Material | 925 sterling silver |
| Stone | D color VVS1 moissanite, 6.5mm(1.0ct*2pcs) |
| Color | Gold/silver |
| Feature | Fine Jewelry |
| Type | Jewelry & Accessories |
| Earring 1 | earrings for women 2023 trending |
| Earring 2 | moissanite earrings with certificate |
| Earring 3 | certified original 925 silver earrings |
| Earring 4 | round circel mossanite earring |
| Earring 5 | original 925 sterling silver hoop earrings |
| Earring 6 | D color VVS1 moissanite Earring |
Instock
There are no reviews yet.