Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With USB Wifi | No |
| Package | Yes |
| Type | DIGITAL |
| High Definition | Yes |
| FTA(Free To Air) | Yes |
| Model Number | YL-5001 |
| Brand Name | SatMaximum |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Input Frequency | 3.7-4.2GHZ |
| L.O Frequency | 5150MHz |
| Gain | 65dB |
| Key Words | 5G Filter C band LNB |
Instock
There are no reviews yet.