Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Drying, Cotton Linen Wash, Quick wash, Spin-dry Only, Towel Wash, Antibiotic Wash, Standard Wash |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <100W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Opening & closing mode | Front opening |
| Roller material | Stainless steel |
| Control mode | Touch type |
Instock
There are no reviews yet.