Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 61-80L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Disinfecting Type | Ultraviolet Light |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Disinfection method | Ultraviolet Ray |
| Board material | Tempered glass |
| Appearance | Single door |
| Layers | Single layer |
Instock
There are no reviews yet.