Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 80 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | >15kg |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Control mode | Computer type |
| Drying method | Direct discharge type |
Instock
There are no reviews yet.