Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max. power | More than 2000 W |
| Plug standard | CN |
| Function | Anion, Nanoe, Thermostatic, Hot/cold air, Temperature control, diffuser |
| Portability | Unfoldable handle |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Maximum power | 2400W |
| Suitable hair length | Medium long hair |
| Air volume gear | 3 and above |
Instock
There are no reviews yet.