Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 40w |
| Housing Material | Plastic |
| Max. Water Consumption | ≤12 liters |
| Washing Mode | Injection Type |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Spray arm | Up and down |
| Province | Guangdong province |
| Opening & closing mode | Top Open |
| Function | Dishwashing |
Instock
There are no reviews yet.