Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 90*90cm |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| name | Baby Blanket |
| Fabric: | 100% cotton |
| Feature1 | washable |
| Feature2 | Baby Wrap |
Instock
There are no reviews yet.