Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 21 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | U02109220713142-1E |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1 |
| Flight Time | 15m |
| Remote Distance | 35m |
| Charging Time | 90minutes |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Material | Plastic |
| Brand Name | pankeda |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| brand | Pankeda |
| item number | LM13E |
| ability development | Parent-child communication, interest cultivation |
| color | orange blue |
| Is it dedicated to foreign trade? | Yes |
| applicable population | Unlimited, girls, boys |
| Featured features | Amphibious |
| Packaging | color box |
| Applicable age | Boy, girl |
| Licensable private label | Yes |
| Toy material | plastic |
| Is there an anime image? | No |
| Is there a shopping guide video? | No |
| Is it a dedicated source for cross-borde | Yes |
| Main sales areas | Africa, Europe, South America, South East Asia, North America, Northea |
| Remote control | handle |
Instock
There are no reviews yet.