Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 120 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 3HP |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 241V (inclusive)-380V (inclusive) |
| Air supply type | Natural wind standard wind ultra-strong wind |
| Type of intelligence | Other |
Instock
There are no reviews yet.