Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 88X46mm, 88X46mm |
| Material | stainless steel |
| Model Number | L-022 |
| Brand Name | LIZY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Scissor |
Instock
There are no reviews yet.