Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 32 cm |
| Usage | Welding band saw blade |
| Dimensions | UN-2 |
| Power | 2000W |
| Input Voltage | 220V |
| Model Number | UN-2 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.