Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 85 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | black |
| Model Number | FLDDL0266 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 2 |
| Finish | IRON |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | FLDY |
| Certification | CCC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Usage 1: | chandelier |
| Usage 2: | Living room lights |
| Usage 3: | LED chandelier |
| Usage 4: | Bedroom lights |
Instock
There are no reviews yet.