Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | 53058 |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Animal |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Material | COTTON |
| Style | "European and American Style |
| Brand Name | Little maven |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | tops |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | Summer |
| Tops Type | TEES |
| Gender | Girls |
Instock
There are no reviews yet.