Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Winter |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | Fur |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | litfun |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
| Crowd | Adult |
Instock
There are no reviews yet.