Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NanoVNA |
| Display Size | 3.0 – 4.9 Inches |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | BOBLOV |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Network Analyzer | Antenna Analyzer |
| Frequency | 50kHz-6.3GHz |
| LiteVNA | Network Vector |
Instock
There are no reviews yet.