Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 5 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 20cm |
| Handle Length | 12cm |
| Blade Angle | ≤60° |
| Type | pocket knife |
| is_customized | Yes |
| Model Number | UTX-85 D/E 204P |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 8cm |
| Handle Material | Aviation Aluminium |
| Brand Name | LISM |
| Blade Material | D2 |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.