Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 8 cm |
| Model Number | CD-3063 |
| Main Material | ABS |
| Liquid Soap Dispenser Type | Hand Soap Dispenser |
| Feature | Liquid Soap Dispenser |
| Brand Name | CHUANGDIAN |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
| Product Name | Hand Liquid Soap Dispenser |
| Pump Type | Liquid Pump |
| Installation Way | Wall Mount |
| Pump Way | Manual Pump |
| Capacity | 320MLx3 |
| Color | Gray/White/Gold |
| Product Size | 205x72x199.5mm |
| Application | Home and Public Places |
| Suitable Liquid | Detergent/Shower Gel/Shampoo/Lotion/Conditioner |
| Feature 1 | Lockable |
| Feature 2 | Transparent |
| Feature 3 | Detachable |
| Style 1 | Manual Soap Dispenser |
| Style 2 | Hand Soap Dispenser |
| Style 3 | Bathroom Soap Dispenser |
| Style 4 | Dish Soap Dispenser For Kitchen Sink |
| Style 5 | Laundry Soap Dispenser |
| Style 6 | Kitchen Sink Soap Dispenser |
| Style 7 | Hand Soap Dispenser For Bathroom |
| Style 8 | Hand Soap Dispenser For Kitchen Sink |
| Style 9 | Black Soap Dispenser |
| Style 10 | Soap Dispenser Bottle Kids Bathroom |
| Style 11 | Soap Dispenser Wall Mounted |
| Style 12 | Clear Soap Dispenser |
| Style 13 | Transparent Soap Dispenser |
| Style 14 | Soap Liquid Dispenser |
| Style 15 | Bathroom Accessories |
| Style 16 | Kitchen Accessories |
| Style 17 | Shampoo Dispenser |
| Style 18 | Shower Gel Dispenser |
| Style 19 | Lotion Dispenser |
| Style 20 | Detergent Dispenser |
| Style 21 | Conditioner Dispenser |
Instock
There are no reviews yet.