Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | Repair Adhesives |
| Item Volume | 5ML |
| Item Weight | 10g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Window Cleaning |
Instock
There are no reviews yet.