Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2019026952 |
| GZZZ | ZGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | ZH24012601IFANYUO |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, other, Nutritious |
| NET WT | 0.6ml |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner |
| Product Category | Lipliner |
| Type1 | Lips Makeup |
| Type2 | velvet waterproof lip glaze |
| Color | 8 colors |
Instock
There are no reviews yet.