Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | make up |
| Model Number | AZP-LDFN10-024 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30ml |
| Benefit | Long-lasting, Easy to apply, waterproof |
| Sunblock | No |
| Formulation | Liquid |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Manufacturer | makeup factory |
Instock
There are no reviews yet.