Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Base Makeup Primer |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Face Foundation Cream |
| Quantity | Lasting Concealer Liquid |
| Model Number | Liquid Foundation for Dark Skin |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30ml |
| Benefit | Moisturizer, Long-lasting, Oil-control, Hydrating, Nourishing, Easy to apply, Even out skin tone, Waterproof / Water-Resistant, Pore-minimizing, Brightening, Concealing |
| Sunblock | No |
| Formulation | Cream |
| Brand Name | Eelhope |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Manufacturer | Foundation Liquid |
| Distributor/Importer | Liquid Foundation Concealer |
| Date of Manufacture | Liquid Foundation Full Coverage |
| Shelf Life | 3 Years |
Instock
There are no reviews yet.