Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | Titanium dioxide (airborne, unbound particles of respirable size) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Model Number | LK-21C |
| Benefit | Concealer |
| NET WT | 12g |
| Formulation | Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Brand Name | LOOKAVE |
| Origin | Mainland China |
| Use | BODY |
| Type | Concealer |
Instock
There are no reviews yet.