Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2021004307 |
| GZZZ | ZGZWBZ, ZGZWBZ |
| Certification | GZZZ, GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | as shown |
| Quantity | 1Pcs |
| Model Number | MZ3850 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 2.5ml |
| Benefit | Moisturizer, Waterproof / Water-Resistant, BRIGHTEN, Concealer |
| Formulation | Liquid |
| Skin Type | All Skin Types |
| Brand Name | fafamoon |
| Shelf Life | 3 years |
| Use | Face |
| Origin | Mainland China |
| Type | Concealer |
| Date of Manufacture | recent |
| Manufacturer | China |
| Feature 1 | Covering dark circles, acne |
| Feature 2 | Nourishing and long-lasting concealer |
| Feature 3 | Waterproof and sweatproof |
Instock
There are no reviews yet.