Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 9 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | blusher |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Liquid Blusher |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | Q2310 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 6ml |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Natural |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | new |
| Type | BLUSHER |
| Manufacturer | QIBEST |
| Shelf Life | 3 years |
| Distributor/Importer | Blush Stick |
| Rare Liquid Blush | Matte Blusher |
| Liquid Blush | Blusher |
| Blusher Face | Natural Cream Cheek Tint |
| Cream Cheek | Cheek Tint |
| Peach Blush | Orange Blush |
| Blush Makeup | Waterproof Blush |
| Blush Natural | Rouge Blush |
| Blush Cosmetics | Liquid Blush Velvet |
Instock
There are no reviews yet.