Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Certification | CPNP, GZZZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2023213059 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Eyeliner |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | MM2265 |
| NET WT | 2g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Fast/Quick Dry |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| Formulation | other |
| Shelf Life | 3years |
| Distributor/Importer | Guangzhou distributor |
| Origin | Mainland China |
| Type | Eyeliner |
| Date of Manufacture | Recent production |
| Manufacturer | Guangzhou manufacturer |
| Feature 1 | blue eyeliner |
| Feature 2 | Yellow Eyeliner Pencil |
| Feature 3 | eyebrow pencil waterproof |
| Feature 4 | eye liner |
| Feature 5 | Cosmetics |
| Feature 6 | eye liner waterproof |
| Feature 7 | eyebrow felt -tip pens waterproof |
| Feature 8 | blue makeup |
| Feature 9 | blue eyeliner waterproof |
| Feature 10 | Purple pencil eyes |
| Feature 11 | eyeliner waterproof |
| Feature 12 | Eye pencil |
| Feature 13 | white eyeliner |
| Feature 14 | Korean cosmetics eyeliner |
| Feature 15 | women's cosmetics |
| Feature 16 | Eyeling for eyes liquid |
| Feature 17 | korean make up |
| Feature 18 | eyeliner waterproof |
| Feature 19 | women's beauty |
| Feature 20 | brown eyeliner |
| Feature 21 | Eye Pencil Black |
| Feature 22 | Eye pencil color |
| Feature 23 | Color eyeliner |
| Feature 24 | arrows for eyes |
| Feature 25 | Eyeling for eyes liquid |
| Feature 26 | pink cosmetics |
| Feature 27 | Eye pencil chameleon |
| Feature 28 | eye pencil pencil |
| Feature 29 | colored eye contacts |
| Feature 30 | blue eyeliner |
| Feature 31 | Eyeliner Glue Pen for Lashes |
| Feature 32 | anime make up |
| Feature 33 | Eyes Liner Waterproof |
| Feature 34 | Dark Blue Eye Pet |
| Feature 35 | purple eyerline |
| Feature 36 | White eyeliner |
| Feature 37 | Purple pencil eyes |
| Feature 38 | anime make up |
| Feature 39 | color eyeliner |
| Feature 40 | gel eyeliner |
| Feature 41 | Black Waterproof No Skip Liquid Eyeliner |
| Feature 42 | Shimmer Eyeliner Set |
| Feature 43 | Water Resistant Eyeliner |
| Feature 44 | White color vegetable |
| Feature 45 | waterproof red eyeliner |
Instock
There are no reviews yet.