Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Long Lasting Lip Gloss |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | 1 |
| Model Number | Waterproof Lipstick |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 20g |
| Brand Name | Eelhope |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | Color Changing Lip Balm |
| Shelf Life | 3 years |
| Manufacturer | EELHOPE |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | Plumping Lip Gloss |
| Feature1 | Smoothing Lip |
| Feature2 | Lighten Lip Lines |
| Feature3 | Improve Dry Lip |
| Feature4 | Lip Enhancer Care |
| Feature5 | Repair Skin Barrier |
| Feature6 | Lip Hydration |
Instock
There are no reviews yet.