Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.251 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 12PCS |
| Weight | About 438g |
| Voltage | 5A/1V |
| Size | 1Set |
| Material | ABS |
| Model Number | TZ-088-USBYTFenSe-Mini1 |
| Power Source | Electric |
| Type | UV Lamps |
| Power | 36W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | De(origin) |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Nail Dryer |
| Nail Tools | Lamp For Manicure |
| Nail Art | Nail Drying Lamp |
| Kit Set For Nail | Led Lamp For Professional Nails |
| Professional Manicure Tool Set | Phototherapy Machine |
| Nails Dryer | UV Led Nail Lamp |
| Manicure Products | Starter Set For Nail |
| Manicure Accessories And Tools | Nail Set With Dryer |
Instock
There are no reviews yet.