Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 4 cm |
| Power | 10W |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 1 Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | USBDMJ-Set |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Fr(origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, KC |
| Professional Strong Nail | Nail Drill Machine |
| Electric Nail Drill Kit | Professional Electric Nail File Kit |
| Electric Manicure File | Nail File Electric Machine |
| Nails Accessories And Tools | Complete Acrylic Nail Kit |
| Grinding Equipment | Electric Nail Drill Machine Set |
Instock
There are no reviews yet.