Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 16B-TN115-L-XC |
| Brand Name | moterm |
| Origin | Mainland China |
| Leather materails | Top layer of cowhide |
| Leather craft style | Pebbled grain leather |
| Closure size | 12.5×22.2 cm |
| Open size | 26.3×22.2 cm |
| Suitable insert size | 11×21 cm |
| Weight | About 0.4 kg |
| Leather Hardness | Soft |
Instock
There are no reviews yet.