Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LN115-Luxe-PW-XC |
| Brand Name | moterm |
| Origin | Mainland China |
| Leather Metarial | Top layer of Leather |
| Leather Craft Style | Pebbled/Croc Grain Leather |
| Cover size | 19 x 17 cm |
| Ring Binder | 30 mm silver rings |
| Inner pages | Yes |
| Weight | About 0.5 kg |
| Cover Hardness | Soft |
| Style | Luxurious |
| Suitable insert size | 17.1 x 12.1 cm |
Instock
There are no reviews yet.