Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Limited Imperfect A5 Zip Cover |
| Brand Name | moterm |
| Origin | Mainland China |
| Leather Materails | Top layer of cowhide |
| Leather Craft Style | Pebbled Grain Leather |
| Closure size | 24*18 cm |
| Open size | 36.5*24 cm |
| Insert | Without insert |
| Suitable insert size | 14.8 x 21 cm |
| Closure type | Zip |
| Net weight | About 0.43 kg/ 0.95 lb |
| Gross weight | About 0.63 kg/ 1.39 lb |
| Leather Hardness | Soft |
| Version | Stiffener |
| Usage | Wallet/ Organizer |
Instock
There are no reviews yet.