Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| Pattern Type | |
| Filling | POLYESTER |
| Model Number | pillow case, pillow case |
| Technics | Common Printing |
| Grade | Qualified |
| Style | plain, Other |
| Gender | Unisex |
| Material | 100% Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Season | FOUR SEASONS |
| Warning | no |
| Dimensions | 45CM |
| Scale | 1/1 |
| Category | Pillow case |
| Pattern | Cartoon/Anime |
Instock
There are no reviews yet.